Belçika’dan Tarkan geçti: Hasselt

Tarkan Konseri ve Belçika Gezisi..


Kim derdi ki bir gün hayatımda ilk defa Belçika’ya gideceğim ve gitme sebebim Tarkan olacak! Ki Tarkan hayranlığım falan da yoktur. Hayat işte..

belcika-tarkan-konseri-1

Evet “Belçika’nın güzide şehirleri Antwerp, Blankenberge, Brüksel dururken neden Hasselt?” derseniz, boş anıma denk geldi. Ve Belçika’dan Tarkan geçti: Hasselt şehrinden. İtiraf ediyorum, ben de tanıklık ettim.

Yol macerası mı?

Alın size bir yol macerası daha. Bir gün kuzenim “Hadi Belçika’ya gidelim” dedi. Hemen “Hadi” dedim. Gezmek bizim işimiz, affeder miyim? Ama benim onaylamamdan sonra Tarkan konserine demeyeydi iyiydi. Gitmemek için çok uğraştım. Fakat plan güzeldi..

belcika-tarkan-konseri-2

Belçika gezi planı hangi şehirleri kapsıyor?

Paris‘ten araba ile çıkacağız yola, önce Lille sonra Brüksel. Brüksel’de konaklayacağız ve gün içinde ‘sadece Tarkan konseri için’ Belçika’nın ‘en doğusuna’gideceğiz. Akşamında Brüksel’e dönüp, şehirde takılacağız.Ertesi gün Brugge ve Belçika’nın ‘en batısı’ Blankenberge

Kaç günde?

Sadece haftasonu yani 2 günde.

Değer mi?

Bizi takip edenler şaşırmamıştır. İlla ki bir macera olacak ve az zamanda çok yer göreceğiz hem de ekonomik olarak. Yani değer…

Peki Hasselt?

Hasselt’e dair çok bir şey yazamayacağım çünkü baştan sonra araba ile gezdik ve ilgimizi çeken bir şey olursa dururuz dedik ama olmadı.

belcika-hasselt

Tarkan Konseri

Konser işte diyemeyeceğim. Çünkü şimdiye kadar gittiğim konserlerde hiç bu kadar fanatik dinleyiciyi bir arada görmedim. Kalabalıktı demek az kalır, izdiham vardı! İşte bu da haberi! (Haberi görmek için tıklayın) Ben de diyorum neden kalabalık! 3 binden fazla kişi varmış!!!

belcika-tarkan-konseri-8

Tarkan nasıldı?

Sahne performansı gerçekten iyiymiş. İyi ki gitmişim dedim. Yani Belçika turu bir yana Tarkan konserine de iyi ki gitmişim dedim. Enerjisi, duruşu çok iyi.. Ekrana yakıştığını biliyordum ama sahneye de yakışıyormuş.. Ve neredeyse konserin yarısını sadece gitar eşliğinde yalın bir sesle söyledi… Bunun dışında soranlara selamı var.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.