İstanbul Şile’de yer alan Vivus Terra, 10 dönümlük bir araziye kurulmuş, ormana komşu, sessiz ve izole bir konaklama hizmeti sunmaktadır.

Doğanın içinde yer alan evlerimiz etrafı teller ile çevrili bir alan içinde yer aldığından güvenli ve korunaklıdır. Kuş sesleri ile uyanıp, gecenin sessizliğinde huzur bulacağınız, buradan ayrıldığınızda kendinizi dinlenmiş ve yenilenmiş hissedeceğiniz sakin bir tatil deneyimi yaşamanız en nihai amacımızdır.

Ahşap, Cam ve Taş ev olmak üzere 3 adet konspet küçük evimiz bulunmaktadır. Her evimiz kendi müstakil bahçesi, orman manzarası ve birbirinden farklı dekorasyonu ile misafirlerine huzur dolu bir konaklama deneyimi yaşatmayı hedeflemektedir.

Vivus Terra’da, büyük şehirlerin gürültü, stres ve kargaşasına kısa bir mola vermek isteyen misafirlerimizi bekliyoruz..

No:49

Adını Almanya telefon kodundan alan Cam evimiz endüstriyel tarzda dekore edilmiştir. Şık, kullanışlı, ferah bir mimariye sahip evimiz tüm mutfak araç ve gereçlerini içermektedir. Full cam cepheli konsept küçük evimiz orman manzaralıdır. Kendine ait bahçesinde ateş çukuru ve barbekü alanı mevcuttur.

Fotoğrafları görüntülemek için tıklayınız..

No:46

Adını İsveç telefon kodundan alan Ahşap evimiz İskandinav mimarisinden esinlenilerek yalın, sade, şık ve minimalist dekore edilmiştir. Kendi özel ve izole bahçesinde ateş çukuru ve barbekü alanı mevcuttur. Bu konsept küçük evimizde her türlü mutfak araç ve gereçleri kullanıma hazırdır.

Fotoğrafları görüntülemek için tıklayınız..

No:39

Adını İtalya telefon kodundan alan Taş evimiz, bohem tarzı ile dikkat çekmektedir. Çift kişilik yatak odası, salonda kanepe ve loft’da yer alan tek kişilik yatağı misafirlerine şık, ferah ve sempatik bir ortam sunmaktadır. Müstakil bahçesi, ateş çukuru, barbekü alanı ve manzarası ile huzur dolu bir ortam sunmaktadır.

Fotoğrafları görüntülemek için tıklayınız..